O NAS

Cześć! Tu Kasia i Justyna – siostrzany duet, który zaprasza Cię do wspólnej wyprawy w gąszcz prezentów.

Długo zastanawiałyśmy się jak połączyć nasze dotychczasowe doświadczenia zawodowe i zdolności. Każda z nas jest zupełnie inna, ale obie lubimy sprawiać innym radość, pracować z ludźmi i tworzyć.

Kasia

Młodsza siostra obdarzona niezwykłym talentem plastycznym. Malowanie jest jej pasją od najmłodszych lat. Ma wyczucie artystyczne i bogaty warsztat. Malarstwo to jej praca, dzięki czemu może poświęcać temu dużo czasu. Inspirację czerpie z natury i od ludzi. Kasia jest szczęśliwa żoną i mamą. Wolny czas najchętniej spędza w górach, podróżując lub malując. Mimo siedzącej pracy uwielbia ruch i wszystko co jest na zewnątrz – świeże powietrze, słońce, kwiaty, drzewa. Ma duszę wrażliwej na piękno i dobro artystki.

Zapraszamy do obejrzenia jej pracy: katarzynakuciel.com

Justyna

Starsza siostra od planowania i pisania. Lubi organizować czas innym – prowadziła swoje małe biuro podróży i jest przewodnikiem beskidzkim. O prezentach i urodzinach wie dużo, bo przez wiele lat była animatorem na różnego typu imprezach. Justyna ma dobrego męża i dwójkę małych dzieci. Lubi wszystko co naturalne i leśne. Gdy tylko pociechy na to pozwolą robi swoje mydła, kule do kąpieli i inne mikstury. Marzy o regularnych twórczych spotkaniach w swojej chacie w górach, do której na pewno Was zaprosi.