Dobry czas! – warsztaty wiosenne

Witam serdecznie! Idziemy z uśmiechem w wiosnę.

WARSZTATY WIOSENNE – przedszkole/szkoła podstawowa

  • KWIATOWE KULE DO KĄPIELI DLA MAMY (albo MYDEŁKO GLICERYNOWE, SÓL DO KĄPIELI) – polecam na Dzień Kobiet (8 marca) i Dzień Matki (26 maja). W czasie tych zajęć uczestnicy ulepią kolorowe, pachnące, musujące kule do kąpieli. Poznamy podstawowe olejki eteryczne, zioła i wykorzystamy do zabawy płatki kwiatów. Cena: 25 zł od osoby (przy 20 osobach), czas trwania: 45 minut
  • POZNAJEMY WIOSENNE KWIATY – polecam na pierwszy dzień wiosny (21 marca) i każdy następny. Na tych warsztatach dzieci poznają wiosenne kwiaty – praca z prawdziwymi kwiatami. Dowiedzą się z czego wyrastają kwiaty – obejrzymy nasionka, cebule. Zasadzimy wybrane kwiaty (do klasy, sali przedszkolnej). Dzieci wykonają woreczek zapachowy z suszonych kwiatów. Cena: 35 zł od osoby (przy 20 osobach), czas trwania: 60 minut
  • WIELKANOCNE PALMY – polecam przed niedzielą palmową (2 kwietnia 2023) i dla dzieci szkolnych. Na tych warsztatach dzieci dowiedzą się gdzie w Polsce można zobaczyć najwyższe palmy, jakie są tradycje związane z palmami oraz samodzielnie wykonają plamy z bazi, suszonych traw i bibuły. Cena: 40 zł od osoby (przy 20 osobach), czas trwania: 90 minut (2 lekcje)

WARSZTATY WIOSENNE W TERENIE

Na wiosnę zapraszam na wycieczkę w góry! Jestem przewodnikiem beskidzkim i chętnie podzielę się z Wami swoją pasją. Moje przykładowe wycieczki znajdziesz tutaj. Jestem również sezonową gospodynią w chacie nad Rytrem (Beskid Sądecki) i tam też zapraszam!

  • WIOSENNE WARSZTATY W KRAKOWIE – chętnie zabiorę Was w teren w niedalekiej okolicy. Jestem instruktorem survivalu, animatorem na urodzinach i prowadziłam drużynę harcerek. Z przyjemnością ułożę dla Was grę terenową, zorganizuję spacer połączony z poszukiwaniem oznak wiosny. Cena 400 – 600 zł (zależy od programu, czasu trwania).

WIOSENNE URODZINY

Chętnie zorganizuje urodziny dla Twojego dziecka. Dla dziewczynek doskonałą propozycją jest urodzinowe SPA (urodziny w domu). Taka imprezę możemy połączyć z zainteresowaniami dziecka np. urodziny magiczne.

Wiosna jest dobrym czasem na urodziny w lesie.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *