LEŚNE URODZINY

Leśne urodziny to jeszcze niezrealizowany plan na urodziny moich dzieci. Na swoje własne urodziny zapraszam do chaty w lesie, więc one też są trochę leśne. Już po dorosłemu – polegają na siedzeniu na tarasie i gapieniu się w las i rozmawianiu do późna w nocy.

Jestem bardzo leśna, dobrze znam lasu i umiem go pokazywać innym. Studia leśnicze to moje niespełnione marzenie. Wiele rzeczy w moim życiu łączy się z lasem – wycieczki po górach, Pałoszówka, niedzielne spacery po lesie, moje zielone serce, przeszłość w Puszczy (szczep harcerski), wakacje na Mazurach i wyprawy do lasu z mamą – biologiem. Las był zawsze w moim życiu.

To kolejny element układanki praca = pasja, w którym mieści się las, animacja, uwielbienie przyrody, przewodnictwo.

Zapraszam na leśne urodziny

Chętnie zorganizuję urodziny dla Twojego dziecka w lesie, o każdej porze roku. Program takich urodzin jest dostosowany do wieku dziecka, liczby gości i zainteresowań. Dla młodszych dzieci przygotuję proste zadania, zabawy (chusta animacyjna, leśne malowanie twarzy), dla starszych dzieci – grę terenową, rozpalanie ogniska za pomocą krzesiwa, elementy survivalu. Mam uprawnienie instruktora rekreacji o specjalizacji survival.

Leśne urodziny są dobrym pomysłem nie tylko dla dzikich dzieci, ale i tych bardziej miastowych. Pokażmy dzieciom inne możliwości i rozkochamy je w przyrodzie. Urodziny mogą być dobrym pretekstem na zrobienie czegoś nowego.

Mogę zabrać również Ciebie i Twoje koleżanki w ramach urodzin, czy innej okazji, do lasu. Możemy to połączyć z warsztatami kosmetycznymi (wiosna, lato). Chętnie też zorganizuję leśno-małżeńską grę na wieczór panieński.

Koszt takiej leśnej impresji zależy od czasu, programu, liczby uczestników i wynosi od 400 do 600 zł.

W czasie trwania roku szkolnego zabiorę Cię do miejskiego lasu w Krakowie albo w okolicach (np. Dolinki Podkrakowskie). W lecie (lipiec, sierpień) możecie mnie znaleźć w ryterskich lasach (okolice Nowego Sącza). Chętnie zaproszę Was na urodziny do mojego lasu.

Mogę też dojechać dalej i zorganizować urodzinowe wyjście w góry.

Zapraszam! Spędzimy razem dobry czas – to najlepszy prezent!

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *