AFRODYZJAKI – część II

Spełniam swoją obietnicę i siadam do pisania. O olejkach eterycznych przydatnych w sypialni już czytaliście (jak nie to zapraszam tutaj). Postanowiłam temat ugryźć po swojemu. Wpisując w Google słowo afrodyzjaki znajdziecie bardzo dużo informacji i ja nie chce się powtarzać.

NAJLEPSZY AFRODYZJAK – POCZUCIE PIĘKNA

Na początek najważniejsze: afrodyzjaki działają tylko w przypadku par, które naprawdę się kochają. Oczywiście pomijam tu takie substancje jak alkohol, narkotyki, czy inne substancje pobudzające, bo one mogą działać wbrew naszej woli i tak naprawdę nie są afrodyzjakami.

Najcudowniejszym afrodyzjakiem dla kobiety jest poczucie jej własnego piękna. Tak będzie działa olejek różany, dodaje nam pewności siebie. Przygotowując się do wpisu wyczytałam, że woda jest afrodyzjakiem. Zgodzę się w 100%. Dodam do tego kąpiel z olejami, peeling i maseczkę. Wypieszczona skóra sama prosi się, aby ją dotykać.

Panowie! Dajcie jej czas na relaks w wannie i wszelkie upiększające zabiegi i zachwycajcie się gładką skórą i mówicie jej, że jest piękna.

Można też z wody skorzystać szybko – zimny prysznic na pobudzenia, a potem tulenie się w ciepłej, czystej, pachnącej pościeli.

BEZPIECZEŃSTWO

Świadomość, że jesteśmy bezpieczni w ramionach ukochanego/ukochanej, działa pobudzająco i zachęcająco, żeby otworzyć się w całości na drugą osobę. Pozbawieni lęku, że ktoś nas odrzuci, wyśmieje, jesteśmy bardziej śmiali i odważni, aby zrealizować swoje fantazje.

Chyba muszę to tu napisać i możecie mnie wyśmiać, nie zgodzić się ze mną albo mi przytaknąć. To będzie mocne stwierdzenie. Najcudowniejszym afrodyzjakiem jest papier… zwykły papier, który otrzymujecie w dniu ślubu. To małżeństwo daje moc, poczucie bezpieczeństwa i wiarę we własne piękno, mimo + 5 kg po urodzeniu dziecka. Nie będą nam potrzebne dodatkowe afrodyzjaki. Oczywiście pod warunkiem, że to udane małżeństwo.

PRZEPISY NA UDANY WALENTYNKOWY WIECZÓR

Fajna lekka kolacja z dużą ilością warzyw i owoców przygotowana przez Pana…. Szampan lub dobre wino w odpowiedniej ilość jak najbardziej jest wskazane.

naturalne afrodyzjaki - owoce

Pani w trakcie tych przygotowań ma czas dla siebie na relaks w wodzie (może użyć musującej kuli do kąpieli).

PRZEPIS NA KAKAOWY PEELING (NA SZYBKO)

składniki: pół szklanki cukru, oliwa (według uznania), kakao

Mieszamy składniki i wcieramy wszystko w wilgotną skórę. Spłukujemy i cieszymy się gładką skórą.

Kakao to również afrodyzjak. Dodaje witalności, obudza i wprawia nas w dobry nastrój.

KLIMAT – przepis na świecę do masażu

Świecę należy przygotować wcześniej.

Przygotuj: masło kakaowe 40 g, olej kokosowy 10 g, wosk pszczeli 5 g (jeśli dodacie więcej wosku to świeca będzie twardsza i trochę trudniejsza w użyciu, ale namawiam do znalezienia swoich ulubionych proporcji), bawełniany knot, słoiczek (a jeszcze lepsza będzie mała miseczka z dzióbkiem a’la sosjerka). Ulubiony olejek eteryczny – 10-20 kropli

Rozpuszczamy masło, olej i wosk w kąpieli wodnej, dodajemy olejek eteryczny. Za pomocą patyczka umieszczamy bawełniany knot po środku słoiczka. Przelewamy płynne składniki do słoiczka i odstawiamy do ostygnięcia. Świecę zapalamy przed masażem np. w czasie kolacji. Gasimy święcę i czekamy aż trochę ostygnie, przelewamy płyn do ręki i działamy.

świeca do masażu - afrodyzjak

Życzę Wam, abyście swoją miłość świętowali każdego dnia! Czasem najlepszym afrodyzjakiem jest ciepła herbata podana z miłością!

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *