URODZINOWE SPA – warsztaty urodzinowe

Pierwsze urodziny zorganizowałam w 5 klasie szkoły podstawowej dla siebie. Były zabawy i dużo śmiechu. Książka, z której korzystałam, towarzysz mi do dziś. Jest to „Księga gier i zabaw” z 1994… Wykorzystałam swoją pomysłowość, zmysł organizacji i zostałam animatorem urodzin (w salach zabaw, czy na prywatnych przyjęciach). Dziś takie imprezy organizuje własnym dzieciom. Jestem też troszkę poważniejsza i nabyłam nowe zdolności, dzięki którym mogę Wam zaproponować warsztaty urodzinowe.

PODARUJ DOBRY CZAS – może warsztaty urodzinowe?

Chce wykorzystać to co umiem i lubię najbardziej, aby zorganizować Twojemu dziecku (albo Tobie, bo dla dorosłych też mogę zrobić coś fantastycznego) niezapomniane przyjęcia, na którym stworzy coś dla siebie. Warsztaty urodzinowe są to nie tylko naturalne kosmetyki, ale i urodzinowe zadania, zabawy. Zdobędziemy wiedzę o naturalnej pielęgnacji w niebanalny sposób – szyfry, zadania. Jeśli masz podwórko to chętnie przyniosę chustę animacyjną i pobiegam w przerwie między wąchaniem, barwieniem.

Na urodzinach wykonamy:

  • mydełko glicerynowe
  • musującą kulę do kąpieli
  • odżywczą pomadkę do ust

W warsztaty i animację mogę wpleść ulubioną tematykę Twojego dziecka np. Kraina Lodu (musujące kule do kąpieli będą śnieżynkami do kąpieli, a mydełka zaskrzą się drobinami lodu), leśne (wykorzystanie darów lasu). Ogranicza nas jedynie wyobraźnia.

Cena, czas trwania i miejsce

Cena za warsztaty urodzinowe połączone z animacją to 60 zł od osoby (grupa 8-10 osób). Czas, który potrzebujemy, to 90 minut (można w trakcie zrobić przerwę na tort). W razie potrzeby przedłużam warsztaty.

Zaproś mnie do swojego domu, ogrodu. Mogę też pomóc w znalezieniu sali. Potrzebuję dostępu do prądu (najlepiej do kuchni) – pracujemy na ciepłej bazie glicerynowej, którą trzeba zagrzać.

Dysponuję też chatą w górach, do której mogę zaprosić odważniejsze i wprawione w górskich wędrówkach rodziny.

Zapraszam do kontaktu.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *