Prezent dla kobiety

Tak, wiem, że trudno Wam w to uwierzyć, ale zbliża się marzec… a razem z nim Dzień Kobiety (Dzień Mężczyzn też 10 marca – nie zapomniałam, ale będzie o kobietach) i WIOSNA!!! Dlatego dziś będzie miło, świeżo, kolorowo o prezentach dla kobiet. Wpis powinni przeczytać Panowie, ale Panie też zapraszam. Może o czymś zapomnę albo nie mam racji. Zapraszam Panie do podzielenia się swoimi spostrzeżeniami. Pomóżmy trochę panom.

Prezent dla kobiety to tak naprawdę bardzo prosta rzecz. Jeśli nie mamy na niego pomysłu to są rzeczy, które zawsze się sprawdzą!! I jeszcze jeśli będą podane w sposób, o którym Wam napiszę to już na 100% będzie to prezent udany. Wydaje się to nieprawdopodobne, bo my kobiety jesteśmy takie wymagające i same nie wiemy czego chcemy. Oczywiście jest to moja perspektywa – zachęcam Panie do dzielenia się swoją!

PREZENT DLA KOBIETY – najlepszy sposób na wręczanie!

Właściwie każdy prezent (nawet mała czekoladka) podarowany w niespodziewany sposób zaczaruje jej serce. Słowem klucz jest NIESPODZIANKA. Wcale nie oczekujemy, że on przyjedzie na białym koniu z diamentem (to też byłoby miłe 😉 ). Wystarczy, że podrzucisz jej prezent w miejsce, w które się nie spodziewa. A może poprosisz kolegę, żeby podszedł do niej w autobusie i dał jej podarunek z uroczą wiadomością od Ciebie. Albo gdy będzie wracać zmęczona do domu to Ty będziesz na nią czekać na przystanku. Poprosisz jej koleżankę z pracy, aby podrzuciła prezent na biurko, zanim ona przy nim usiądzie. A jeśli jest mamą prowadzącą dom to może zaangażuj dzieci. Albo niech prezent podrzuci sąsiadka, gdy Ty jesteś w pracy. Położy pakunek na wycieraczce, zadzwoni i ucieknie (taka zabawa dla dzieci)! Schowaj prezent w jej torebce, tak aby znalazła go dopiero jak nerwowo będzie szukać kluczy, gdy będzie wychodzić z domu, aby odprowadzać dziecko do przedszkola. Wszystkie troski znikną i pojawi się uśmiech, a i klucze się znajdą. Taki niewielki wysiłek pokaże jej, że się o nią starasz.

Co podarować?

Jeśli kogoś dobrze znamy to prawie zawsze wiemy czego ta osoba pragnie lub potrzebuje. Jednak zdarzają się sytuacje, w których sprawia nam to kłopot. Prezent dla kobiety jest prosty. Są trzy rodzaje prezentów, których nigdy nie mamy dość.

BIŻUTERIA

Tak, tak – zawsze chodzi o diamenty…

prezent dla kobiety - diament

Kobiety lubią biżuterie. Jednak nie musi to być droga biżuteria. Jest tak ogromny wybór na rynku i przedział cenowy, że na pewno można coś znaleźć. Myślę, że miło będzie kobiecie jeśli będzie to biżuteria unikatowa, taka specjalnie dla niej. Dla mnie ważne jest również to, aby była to biżuteria codzienna. Taka, którą mogę nosić do zwykłych ubrań. Oczywiście, jeśli ona jeszcze nie ma czegoś „od święta” to też jest dobry pomysł. Trzeba również zwróć uwagę na to co już ma, bo to podpowie nam co ona lubi. Ja np. uwielbiam korale i mogę ich mieć dużo!!! Popatrz jakie ma ubrania, w jakich kolorach, a na pewno uda Ci się coś dopasować.

Róża dla prawdziwej Kobiety
biżuteria kwiaty
Miało być kolorowo i wiosenne – FIOŁKI
biżuteria kwiaty
BARWINEK i pierwsza stokrotka w tym roku
i wiosenna sikorka ćwierka, że już wiosna

KOSMETYKI

Tu już trzeba trochę uważać. Jeśli chodzi o perfumy, to jeśli Tobie będzie się podobał zapach, to będzie go używać dla Ciebie (nawet jeśli sama nie jest do końca przekonana). Oczywiście najlepiej trafić w jej gust.

Pomysł na krem, balsam, masło itp. też jest dobry, ale najpierw zabaw się w Sherlock Holmesa i przeprowadź śledztwo w jej/Waszej łazience… Może coś właśnie jej się kończy. A może używa tylko naturalnych kosmetyków, które sama robi. Wtedy można jej kupić olej z opuncji figowej (najlepiej ten, Tomek! 😉 ).

Możecie też coś zrobić sami i tak np. kosmetycznym prezentem na ostatnią chwilę może być sól do kąpieli. Wystarczy iść do sklepu spożywczego i kupić gruboziarnistą sól himalajską, płatki róży (taka różana herbata, którą można zastąpić każdą inną liściastą z kawałkami owoców), zapach – najlepiej olejek różany (z racji, że jest bardzo drogi wystarczy absolut – czyli olejek różany rozcieńczony lub olejek z drzewa różanego) albo (jeśli rzeczywiście jesteście tylko w sklepie spożywczym) aromat do ciasta (np. waniliowy – oczywiście jeśli lubi ten zapach). Wymieszać wszystkie składniki i zapakować do pięknego słoika.

Różana sól do kąpieli z dodatkiem oleju z dzikiej róży, jojoba i maceratu z nagietka
(to odrobinę bardziej skomplikowane niż sól na ostatnią chwilę)

Panowie, tylko żadnych kremów przeciwzmarszczkowych!

BIELIZNA

To właściwie jest prezent, który sam sobie Panowie robią. Chyba Wy lepiej się znacie na seksownej bieliźnie niż ja. To jest prezent, który bardziej powinien być w guście obdarowującego. Kupując jej piękną bieliznę pokazujesz, że podoba Ci się jej ciało. No chyba, że będą to skarpetki, które też mogą być fajne.

A jeśli nie to…

bo taki prezent dla kobiety wydaje Wam się zbyt banalny. Poproście swoją Kobietę o skomentowanie tego posta! Ona sama Wam powie czego pragnie!

Można też poszukać inspiracji u nas.

A My, Drogie Panie, naprawdę czasem możemy podpowiedzieć. Najlepiej wprost np. wysyłając linka, a jeśli chcemy niespodziankę to kilka linków i zobaczymy co wybierze.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *