Ręcznie malowana biżuteria

Zawsze marzyłam o tym, aby robić coś pięknego. Kiedyś będę miała okazję stworzyć magiczną agroturystykę z obrazami Kasi, ale na razie zacznę od rzeczy małych. Wiele lat temu próbowałam zająć się tym tematem, ale nie mam na tyle zdolności plastycznych. Na szczęście mam siostrę, która jest artystką. Ręcznie malowana biżuteria to pomysł, w którym wszystko się łączy. Kasia wyżywa się farbami, a ja ogarniam składanie i resztę… Obie lubimy piękne rzeczy, najlepiej handmade, kwiatowe wzory, przyrodę i długie spacery, które można wykorzystać jako plener dla naszych wisiorków.

Przedstawiam Wam nasz wyjątkowy prezent – RĘCZNIE MALOWANA BIŻUTERIA

Dzięki temu, że nasza biżuteria jest robiona ręcznie, możne ona przedstawiać wiele rzeczy: kwiaty, miejsca, postacie. Można wymyślić swój wzór, dać pomysł. Jest to też rzecz, którą można nosić codziennie, do wielu ubrań. Biżuteria uniwersalna, ale niezwykła i niepowtarzalna, bo nie da się narysować dwóch identycznych rzeczy. Będziemy tworzyć różne serie, ale na razie sprawdzimy co się Wam podoba najbardziej. Mamy kilka pomysłów.

Zapraszam do obejrzenia:

Duże wisiory – średnica 4 cm, ładnie prezentują się na dłuższym sznureczku rzemieniu (60 + 5 cm).

Małe wisiory – średnica 3 cm, na sznureczku lub wstążce ze sznurkiem 45 + 5 cm – różne kolory.

Wisiory w ozdobnej oprawie.

Owalne wisiory – wysokość 4 cm, szerokość 3 cm, na czarnym sznureczku 60 cm (+ łańcuszek ok. 5 cm.).

Możemy też zrobić wisiory w innych oprawach i rozmiarach, np.:

Cena

Nasz ręcznie malowana biżuteria może być Twoja lub kogoś, komu chcesz zrobić wyjątkowy prezent. Możesz do nas napisać i zamówić konkretny mały obraz (przesyłać nam swoje zdjęcie, nazwę kwiatu lub inną propozycję).

  • mały wisiorek okrągły (średnica 3 cm), duży wisiorek okrągły (średnica 4 cm), owalny wisiorek (wysokość 4 cm, szerokość 3 cm) – 75 zł
  • realizacja Twojego pomysłu w zależności od trudności + 5 zł do 20 zł

Jak zamówić?

Nasza biżuteria będzie miała swoje miejsce w sklepie internetowym i stacjonarnie w chacie w górach. Jednak na razie zaczynamy, dlatego biżuterię można zamówić bezpośrednio u nas. Możesz się z nami skontaktować tutaj, na FB lub bezpośrednio z Kasią tutaj (zamówienia specjalne).

Możemy również wysłać za granicę.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *