Spotkajmy się! w Klubie Kultury

Zbliża się cudowny czas, czas oczekiwania na Boże Narodzenie, a wcześniej na Św. Mikołaja. Będziemy myśleć o prezentach, ozdobach świątecznych i o bliskich. Dla mnie to gorący czas, mam dużo przygotowań, ponieważ wiele podarunków robię sama (np. kule do kąpieli, mydełka glicerynowe). Będę też przygotowywać prezenty z Wami np. w Klubie Kultury Łokietek.

warsztaty w klubie kultury

Podaruj sobie dobry czas w Klubie Kultury

W listopadzie i w grudniu będzie wiele okazji, aby się spotkać. Domy Kultury mają bardzo bogatą ofertę różnego typu zajęć. Ja znam te krakowskie i kilka Wam polecę, a w jednym z nich się z Wami spotkam.

Warto sprawdzić co oferują domu kultury, które są zlokalizowane w różnych częściach miasta. Zajęcia te często są dofinansowywane z budżetu miejskiego, dlatego są bardzo tanie albo kosztują symboliczną złotówkę.

Dom Kultury, który znajduje się obok mnie to Dworek Białoprądnicki oraz jego filie (Łokietek, Wena, Paleta, Przegorzały, Mydlniki, Wola). Każdy znajdzie coś dla siebie. Jeśli jesteś mamą, tatą to watro zwrócić uwagę na STREFĘ RODZICA, ponieważ są to zajęcia dla rodziców z małymi dziećmi (bardzo małymi), finansowane z budżetu (koszt 1 zł) o różnej tematyce. Ja polecam strefę rodzica w Klubie Kultury Mydlniki. Dobrze znam to miejsce i spędziłam tam wiele miłych chwil.

Tworzywo

Jest to cykl warsztatów kreatywnych dla całych rodzin organizowanych przez Klub Kultury Łokietek w krakowskich Toniach. Zajęcia odbywają się w soboty, raz w miesiącu i są dostosowane do okazji (np. Świąt Bożego Narodzenia – 7.12 – O, choinka!) , czy pory roku.

W listopadzie w ramach cyklu Tworzywo będzie można razem ze mną wykonać musujące kule i sole do kąpieli. Właśnie na to wydarzenie chciałabym Was zaprosić.

Co będziemy robić?

kule do kąpieli w klubie kultury
MUSUJĄCE KULE DO KĄPIELI
SOLE DO KĄPIELI W KLUBIE KULTURY
SOLE DO KĄPIELI

Gdzie?

Klub Kultury Łokietek, ul. Wł. Łokietka 267, 31-263 Kraków

Kiedy?

16 listopada 2019 (sobota), grupa I: 10.00 i grupa II: 11.45 (czas warsztatu ok. 1,5 h)

Zapisy i koszty

Zapisy ruszają jutro (6.11) przez stronę www

Cena: 5 zł / os. (zajęcia dofinansowane są ze środków Dzielnicy IV Prądnik Biały)

Zapraszam! PODARUJ SOBIE DOBRY CZAS!

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *