Malowana biżuteria i inne świąteczne pomysły

To co robimy naprawdę nam się podoba. Tworzenie wisiorków sprawia nam przyjemność, a szczególnie efekt końcowy, który jest dla mnie za każdym razem WOW (zupełnie inaczej wygląda sam obrazek i obrazek pod szkiełkiem). Chciałabym Wam zaproponować nasze wyjątkowe prezenty na okazje, które się zbliżają. Może malowana biżuteria będzie doskonałym pomysłem na podarunek od Św. Mikołaja albo pod choinkę.

malowana biżuteria

Będzie też okazja, aby obejrzeć robione przez nas medaliony. Już w weekend 30.11.2019 – 1.12.2019 (w godzinach od 9.30 do 18.00) spotkamy się na 62 Międzynarodowej Wystawie i Giełdzie Minerałów, Skamieniałości i Wyrobów Jubilerskich na Akademii Górniczo-Hutniczej (Wydział Geologii, Geofizyki i Ochrony Środowiska AGH, Al. Mickiewicza 30). Zapraszamy serdecznie! To doskonałą okazja do zakupu wyjątkowych prezentów szczególnie dla Pań.

Malowana biżuteria jest niepowtarzalna i można ją wykonać pod Wasze zamówienie. Będzie to prezent dedykowany konkretnej osobie. Przykładem takiej realizacji jest aniołek dla mojej córki Hani. Napisz do nas i podziel się swoim pomysłem.

PRZYKŁADOWE REALIZACJE – malowana biżuteria

Inne świąteczne pomysły

Czasem kwestia prezentów zamiast nas cieszyć sprawia nam problem. Szukanie, przygotowywanie podarunków powinno być przyjemne,a niekoniecznie tak jest. Myślę, że jest to spowodowane ogromnym wyborem i faktem, że każdy ma wszystko, a nawet zdecydowanie więcej niż potrzebuje.

Jeśli obserwujecie tego bloga to już wiecie, że jestem zwolennikiem robionych prezentów oraz podarunków, które nie są materialne. Dlatego takie mam propozycje:

  • Rękodzieło, które możecie stworzyć sami – może to być również doskonała zabawa dla Was. Przypominam Wam moje przepisy na musujące kule do kąpieli i mydełka glicerynowe.
  • Rękodzieło, które kupicie od twórcy – jest to doskonała forma na wspieranie lokalnych rzemieślników.
  • Prezent w kopercie, czyli zaproszenie na obiad, do teatru, na górską wycieczkę. To chyba mój ulubiony sposób obdarowywania bliskich.
  • Prezent z listy, czyli to co ktoś chciałby dostać. Każdy z nas ma taką listę, na której są rzeczy potrzebne, ale niekonieczne. U mnie np. to kawiarka do kawy (do robienia hydrolatu), AeroPress (zaparzacz do kawy)… Takie prezenty materialne, które chcielibyśmy mieć, ale sobie nie kupimy, bo zawsze są ważniejsze potrzeby.

Zachęcam Was do przemyślenia i zakupu czy zrobienia prezentów wcześniej. Prezenty na ostatnią chwilę niekoniecznie będą udane, a już na pewno będą kupowane w stresie, pośpiechu i tłumie.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *