Warsztaty dla dzieci – PODARUJ SOBIE DOBRY CZAS

Lubię tworzyć piękne rzeczy, ale najprzyjemniej jest to robić z kimś. Mam już dużą wiedzę i bogaty warsztat, doświadczenie w pracy z dziećmi i dorosłymi. Podaruj sobie dobry czas! Zapraszam na warsztaty dla dzieci.

Chętnie przyjdę do przedszkola, szkoły, na zajęcia do Domu Kultury czy innej instytucji.

Warsztaty dla dzieci – oferta

Podstawowa cena to 25 zł od dziecka przy grupie 20 osób.

Warsztaty dla dzieci można dowolnie skomponować. Przy wyborze dwóch opcji cena wynosi 35 zł (np. mydełko + musująca kula lub 2 mydełka). Każde dodatkowe mydełko, kula, sól jest w cenie 10 zł (np. 2 mydełka – 35 zł, 3 mydełka – 45 zł albo mydełko + kula + kula albo mydełko 45 zł). Przy większych grupach zapraszam do negocjacji.

Polecam na warsztatach zrobić mydełko i kulę musującą (cena 35 zł). Mydełka glicerynowe muszą zastygnąć i w tym czasie można zrobić kulę do kąpieli. Takie warsztaty trwają ok. 75 minut (jeśli będzie taka potrzeba to zajęcia mogą się przedłużyć).

URODZINOWE SPA

Przez wiele lat zajmowałam się animacją i organizacją urodzin. O tym jak zorganizować urodziny możecie przeczytać tutaj. Mam też propozycję, którą na pewno będę wykorzystywać na urodzinach mojej córki. Zapraszam Was do domowego, urodzinowego SPA! Chętnie przyjdę na urodziny Waszego dziecka! Mogę też pomóc w wymyśleniu i realizacji urodzinowego scenariusza. Warsztaty kosmetyczne mogą być również tematyczne i możemy wykonać np. kosmetyki z Krainy Lodu, małe co nieco Kubusia Puchatka – miodowe kosmetyki, leśne kosmetyki i wiele innych.

INNE POMYSŁY – warsztaty dla dzieci:

  • odwiedziny Św. Mikołaja + pracownia prezentowa
  • palmy wielkanocne
  • świąteczne kartki, ozdoby świąteczne
  • gry miejskie, gry terenowe, wędrówki po Beskidach

Zapraszam do współpracy!

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *